Skyre Volleyball – The Braves

-

Recap

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Details

Date Time League Season
December 21, 2019 4:59 am Primary League Season I

Venue

FNB Stadium
FNB Stadium, Stadium Avenue, Johannesburg Ward 125, Johannesburg, City of Johannesburg Metropolitan Municipality, Gauteng, 2001, South Africa

Results

Team12345T
Skyre Volleyball14251825153
The Braves25212517112

Skyre Volleyball

# Player 1 2 3 4 5 S K E TA B PTS
16Ross Larson111112463419
17Thaísa Hooker10111004077
18Jennifer Robinson01011470020
19Fabiana Kessy11101002010
20Sabina Logan11110270634
 Total2325913168181291730

The Braves

# Player 1 2 3 4 5 S K E TA B PTS
12Sheilla Fernandez11011205030
13Winifer Castro01111052005
14Jaqueline Reece11111300200
15Jordan Carvalho10101025305
35Harold Dylan10110020020
 Total21181621859125510