Skyre Volleyball – Kean Cougars

-

Recap

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Details

Date Time League Season
December 1, 2019 10:59 am Primary League Season I

Venue

Al-Khor Stadium

Results

Team12345T
Skyre Volleyball25202825233
Kean Cougars20252723252

Skyre Volleyball

# Player 1 2 3 4 5 S K E TA B PTS
16Ross Larson11111243458
17Thaísa Hooker11101030430
18Jennifer Robinson11100003000
19Fabiana Kessy11011003030
20Sabina Logan11011304000
 Total7976957138118

Kean Cougars

# Player 1 2 3 4 5 S K E TA B PTS
28Sawyer Ford11011037634
30William Luke11111030000
31Jayden Dylan10111002040
32Jaxson Keith01111200000
33Gerald Joe11110040030
 Total14231212321096104